Aphrodites House

Iraklitsa, φιλικής εταιρείας 1640.883086,24.316036(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tietoa Aphrodites House
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 00000873803
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Aphrodites House ei ole uima-allasta.
Ei, Aphrodites House ei tarjoa kylpylää.
Ei, Aphrodites House ei salli koiria.
Kyllä, Aphrodites House tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Aphrodites House ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Yuka Villas Collection
Hotelli Iraklitsa
9.7
Erinomainen
Alkaen 203 €
Vournelis Beach Hotel and Spa
Hotelli Iraklitsa
9.4
Erinomainen
Alkaen 95 €
Villa Mediterrane Hotel
Huoneistohotelli Iraklitsa
9.4
Erinomainen
Alkaen 96 €
Kavala Beach Hotel apartments
Huoneistohotelli Iraklitsa
9.0
Erinomainen
Alkaen 109 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella