Shells_Haven

Skala Neon Kydonion, σκάλα νέων κυδωνιών39.234114,26.450494(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tietoa Shells_Haven
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 00002571125
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Shells_Haven ei ole uima-allasta.
Ei, Shells_Haven ei tarjoa kylpylää.
Ei, Shells_Haven ei salli koiria.
Kyllä, Shells_Haven tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Shells_Haven ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Fotis Apartments
Huoneistot Skala Neon Kydonion
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 65 €
Nitelli's Houses
Loma-asunto Skala Neon Kydonion
9.1
Erinomainen
Alkaen 146 €
Aelia - by Irida Iris Group
Huoneistohotelli Skala Neon Kydonion
9.3
Erinomainen
Alkaen 64 €
Theofilos Paradise Boutique Hotel
Hotelli Mytilinissä
9.2
Erinomainen
Alkaen 131 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella