Pension Bergterrasse

Sitzendorf, Hauptstrasse 10150.633421,11.175346(Näytä kartalla)
8.1
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
13:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Huonepalvelu
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Kampaamo/kemikaalio
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lounaspaketteja
Retkipalvelu
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Erillinen tupakointialue
Pankkiautomaatti paikan päällä
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Ruokakauppa paikan päällä
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Viiniä/kuohuviiniä
Kahvila paikan päällä
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double
Budget - Kahden hengen huone - Double
Budget - Kahden hengen huone - Double
Budget - Kahden hengen huone - Double
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
8.1
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Pension Bergterrasse ei ole uima-allasta.
Ei, Pension Bergterrasse ei tarjoa kylpylää.
Ei, Pension Bergterrasse ei salli koiria.
Kyllä, Pension Bergterrasse tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Pension Bergterrasse ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Feriendomizil Frey
Huoneistot Sitzendorf
9.4
Erinomainen
Alkaen 61 €
Hotel am Vitalpark
Hotelli Heilbad Heiligenstadtissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 148 €
Hotel Elephant Weimar, Autograph Collection
Hotelli Weimarissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 164 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella