Urban Inn, Salak Tinggi

Sepang, 21, Jalan SB 8 Taman Seri Bestari2.803793,101.747517(Näytä kartalla)
8.0
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Häämatka
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 12:00
Tilat
24h-vastaanotto
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
WiFi koko majoituspaikassa
Pääsy avainkortilla
Huonetyypit
Superior Queen -huone
Deluxe King -huone
Deluxe - Kahden hengen huone - Twin
Juniorsviitti
Executive-sviitti
Perhehuone
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
8.0
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Urban Inn, Salak Tinggi ei ole uima-allasta.
Ei, Urban Inn, Salak Tinggi ei tarjoa kylpylää.
Ei, Urban Inn, Salak Tinggi ei salli koiria.
Ei, Urban Inn, Salak Tinggi ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Urban Inn, Salak Tinggi ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Rumah Putih B&B Sepang - KLIA 1&2
Aamiaismajoitus Sepangissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 54 €
the youniQ Hotel, KLIA T1, KLIA T2
Hotelli Sepangissa
7.6
Hyvä
Alkaen 17 €
Bell Suites by Salaam Suites
Huoneistot Sepangissa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 39 €
S8 Boutique Hotel near KLIA 1 & KLIA 2
Hotelli Sepangissa
7.7
Hyvä
Alkaen 23 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella