Check-Inn Rooms

Rooma, Via Baldo degli Ubaldi 19041.899686,12.436373(Näytä kartalla)
8.9
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Yöelämä
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Lentokenttäkuljetus
Kampaamo/kemikaalio
Perhehuoneita
Internet
Hissi
Autonvuokraus
Retkipalvelu
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Pankkiautomaatti paikan päällä
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Ruokakauppa paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Kahvila paikan päällä
Kuljetuspalvelu
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Neljän hengen huone
Deluxe - Kolmen makuuhuoneen huoneisto
Deluxe-perhehuone
Superior-perhehuone
Tietoa Check-Inn Rooms
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 058091-AFF-01591, IT058091B4UJDFJPN5
Arvostelut
8.9
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Check-Inn Rooms ei ole uima-allasta.
Ei, Check-Inn Rooms ei tarjoa kylpylää.
Ei, Check-Inn Rooms ei salli koiria.
Ei, Check-Inn Rooms ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Check-Inn Rooms ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The St. Regis Rome
Hotelli Roomassa
9.2
Erinomainen
Alkaen 913 €
Hassler Roma
Hotelli Roomassa
9.6
Erinomainen
Alkaen 1,486 €
Hotel Artemide
Hotelli Roomassa
9.2
Erinomainen
Alkaen 253 €
Hotel Lunetta
Hotelli Roomassa
9.4
Erinomainen
Alkaen 284 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella