ALEXANDRA Apartment 110, 4' from central Beach Rethymno

Rethymnon, 5 Μαθιουδάκη35.366531,24.503834(Näytä kartalla)
5.0
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ranta
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 23:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 14:00
Tilat
Pysäköinti
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Ulkokalusteet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Tietoa ALEXANDRA Apartment 110, 4' from central Beach Rethymno
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 00001489940
Arvostelut
5.0
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, ALEXANDRA Apartment 110, 4' from central Beach Rethymno ei ole uima-allasta.
Ei, ALEXANDRA Apartment 110, 4' from central Beach Rethymno ei tarjoa kylpylää.
Ei, ALEXANDRA Apartment 110, 4' from central Beach Rethymno ei salli koiria.
Kyllä, ALEXANDRA Apartment 110, 4' from central Beach Rethymno tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, ALEXANDRA Apartment 110, 4' from central Beach Rethymno ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Argo Apartments Rethymno
Huoneistot Rethymnonissa
9.7
Erinomainen
Alkaen 181 €
Beach Front Villa Avra
Huvilat Rethymnonissa
9.5
Erinomainen
Alkaen 527 €
Destino Luxury Retreats - Large Pool - Near Rethymno City
Huoneistot Rethymnonissa
9.7
Erinomainen
Alkaen 113 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella