Charly Point Villa

Methoni, Charly Point Villa36.807653,21.726923(Näytä kartalla)
9.4
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Methonissa sijaitsevassa charly Pointissa on ilmainen WiFi, ja asiakkaat voivat nauttia ulkouima-altaasta ja grillausmahdollisuuksista.
Kategoriat
Luksus
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Baari
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Kalastus
Lastenhoitopalvelu
Pesula
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Purjelautailu
Melonta
Patikointi
Lounaspaketteja
Autonvuokraus
Pyöräilymahdollisuus
Sukellus
Ratsastus
Snorklaus
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Snackbaari
Aurinkoterassi
Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Ruokatavaroiden toimitus
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Uimaleluja
Lautapelejä/palapelejä
Turvaportti lapsille
Lasten aterioita
Esteetön pysäköinti
Uima-allas näköalalla
Matala pää
Viiniä/kuohuviiniä
Nouto lentokentältä
Kuljetus lentokentälle
Sulkapallovälineet
Peti lemmikille
Ruokakuppi lemmikille
Kahvila paikan päällä
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Ranta
Kävelykierrokset
Teemaillalliset
Live-musiikki/esitys
Vartija ympäri vuorokauden
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Uima-allas
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Neljän makuuhuoneen huvila
Huvila - Merinäköala
Standard King ‑huone
Tietoa Charly Point Villa
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 00000113681
Arvostelut
9.4
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Charly Point Villa:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Charly Point Villa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Charly Point Villa ei salli koiria.
Kyllä, Charly Point Villa tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Charly Point Villa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Achilles Hotel
Hotelli Methonissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 82 €
Finiki Plaza
Huoneistohotelli Methonissa
9.4
Erinomainen
Alkaen 61 €
Niriides Luxury Villas
Hotelli Methonissa
9.5
Erinomainen
Alkaen 86 €
Achilles Hill Hotel
Hotelli Methonissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 99 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella