Maison Valentina

Meran, via portici 6646.671611,11.16348(Näytä kartalla)
9.6
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+3 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+3 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Sähköautojen EV- latauspiste
Huoneet poreammeella
Luksus
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Sähköautojen EV- latauspiste
Pieni
Tennis
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:30 - 23:30
Lähtöpäivä:
07:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Huonepalvelu
Baari
Tenniskenttä (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Golfkenttä (3 km:n säteellä) (lisämaksu)
Terassi
Savuttomia huoneita
Pesula (lisämaksu)
Kampaamo/kemikaalio
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Silityspalvelu (lisämaksu)
Internet
Tallelokero
Äänieristys huoneissa
Patikointi (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Pyöräilymahdollisuus (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Ratsastus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Matkatavarasäilytys
WiFi
Allergiahuoneita
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Snackbaari
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Yhteinen lounge/TV-tila
Ruokakauppa paikan päällä
Vesipuisto (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Päivittäinen siivous
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Lasten aterioita
Lapsille sopiva buffet
Pysäköintihalli
Sähköajoneuvojen latausasema
Julkisen liikenteen liput
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä (lisämaksu)
Hedelmiä (lisämaksu)
Peti lemmikille
Ruokakuppi lemmikille
Kahvila paikan päällä
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Spa-/wellness-paketit
Elokuvaillat
Pääsy avaimilla
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonepalvelu mobiilisovelluksen kautta
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Superior - Kolmen hengen huone
Deluxe-huone
Sviitti - Kuumavesiallas
Perhejuniorsviitti
Superior Queen -huone
Tietoa Maison Valentina
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 04, IT021051B4V7OB7H9D
Arvostelut
9.6
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Maison Valentina ei ole uima-allasta.
Ei, Maison Valentina ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Maison Valentina toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Maison Valentina tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Maison Valentina ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Ansitz Plantiz
Hotelli Meranossa
9.4
Erinomainen
Alkaen 379 €
Hotel Therme Meran - Terme Merano
Hotelli Meranossa
9.3
Erinomainen
Alkaen 432 €
Hotel Castel Rundegg (Adults Only)
Hotelli Meranossa
8.9
Erinomainen
Alkaen 231 €
Windsor Merano Hotel & Suites
Hotelli Meranossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 184 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella