Villa Uuttu

Kuusamo, 13 Uuttuniementie66.034714,29.110695(Näytä kartalla)
9.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+2 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+2 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Luksus
Tekoälyn luomaTämä hiljattain remontoitu huvila tarjoaa ylellisiä mukavuuksia, kuten porealtaan, yksityisen hiekkarannan ja puulämmitteisen ulkosaunan. Siinä on myös avanto talviuintiin ja sähköauton latausasema, mikä takaa mukavan ja eksklusiivisen oleskelun.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaHuvilakohteena Villa Uuttun odotetaan tarjoavan yksityiset pysäköintitilat vieraille omalla tontillaan. Tämä varmistaa kätevän ja eksklusiivisen pysäköinnin.
Sähköautojen EV- latauspiste
Sähköautojen EV- latauspiste
Tekoälyn luomaTämä huvila on merkitty sähköautojen latauspisteillä varustetuksi.
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
18:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
09:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Sauna
Terassi
Savuttomia huoneita
Kalastus
Hiihto/laskettelu
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Poreallas/poreamme
Melonta
Patikointi
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Snorklaus
WiFi
Suksivarasto
Hiihtokoulu
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Yksityinen ranta-alue
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Rannan äärellä
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Sähköajoneuvojen latausasema
Esteetön pysäköinti
Ulkokalusteet
Tulisija ulkona
Ranta
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Huvila
Deluxe-huvila
Arvostelut
9.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Villa Uuttu ei ole uima-allasta.
Ei, Villa Uuttu ei tarjoa kylpylää.
Ei, Villa Uuttu ei salli koiria.
Kyllä, Villa Uuttu tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Villa Uuttu ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Holiday Club Kuusamon Tropiikki
Hotelli Kuusamossa
7.7
Hyvä
Alkaen 78 €
Holiday Club Kuusamon Tropiikki Apartments
Huoneistot Kuusamossa
8.8
Erinomainen
Iltarusko
Chalet-majoitus Kuusamossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 135 €
Vihreä Helmi
Chalet-majoitus Kuusamossa
9.1
Erinomainen
Alkaen 131 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella