Orus Villa

Hania, Αρκαδίου35.537602,24.060611(Näytä kartalla)
8.0
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Lentokenttäkuljetus
Kalastus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Lastenhoitopalvelu (lisämaksu)
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Hieronta (lisämaksu)
Grillausmahdollisuus
Autonvuokraus
Pyöräilymahdollisuus (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Sukellus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Ratsastus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Snorklaus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Concierge-palvelu
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Ruokatavaroiden toimitus
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Infinity-allas
Uima-allas näköalalla
Hedelmiä
Nouto lentokentältä (lisämaksu)
Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
Aurinkotuolit
Kuljetuspalvelu
Kävelykierrokset (lisämaksu)
Pyöräretket (lisämaksu)
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi (lisämaksu)
Ruoanlaittokurssi (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Uima-allas
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Huvila
Tietoa Orus Villa
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 1350889
Arvostelut
8.0
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Orus Villa:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Orus Villa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Orus Villa ei salli koiria.
Kyllä, Orus Villa tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Orus Villa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Casa Delfino Hotel & Spa
Hotelli Hania Cityssä
9.4
Erinomainen
Alkaen 195 €
Monastery Estate Venetian Harbor
Hotelli Hania Cityssä
9.3
Erinomainen
Alkaen 149 €
Samaria Hotel
Hotelli Hania Cityssä
9.3
Erinomainen
Alkaen 127 €
Ambassadors Residence Boutique Hotel
Hotelli Hania Cityssä
9.4
Erinomainen
Alkaen 194 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella