APART DEUFELL

Embalse, 72 Blas Parera-32.216752,-64.396658(Näytä kartalla)
9.2
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTämä huoneisto tarjoaa pysäköintitilat.
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
13:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
9.2
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, APART DEUFELL ei ole uima-allasta.
Ei, APART DEUFELL ei tarjoa kylpylää.
Ei, APART DEUFELL ei salli koiria.
Kyllä, APART DEUFELL tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, APART DEUFELL ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Cabañas Las Condes
Loma-asunto Embalessa
0.0
Lago Azul
Huoneistot Embalessa
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 54 €
Amanecer en Calamuchita
Huoneistot Embalessa
8.7
Erittäin hyvä
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella