Karbani Inn

Carlsbad, 5204 National Parks Highway32.350758,-104.242979(Näytä kartalla)
7.6
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Esteetön
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Huonepalvelu
24h-vastaanotto
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Pesula (lisämaksu)
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Pysäköintipalvelu
Valuutanvaihto
Leikkikenttä
Äänieristys huoneissa
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Snackbaari
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (maksuton)
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Housuprässi (lisämaksu)
Myyntiautomaatti (juomia)
Myyntiautomaatti (välipaloja)
Lentokenttäkuljetus (ilmainen)
Jaettu keittiö
Päivittäinen siivous
Ruokatavaroiden toimitus (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Lasten ulkopelivälineitä
Lapsille sopiva buffet
Esteetön pysäköinti
Pääsy pyörätuolilla
Ruokakuppi lemmikille
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Tulisija ulkona
Kuljetuspalvelu
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Pääsy avainkortilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Deluxe Queen -huone
Arvostelut
7.6
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Karbani Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Karbani Inn ei tarjoa kylpylää.
Ei, Karbani Inn ei salli koiria.
Kyllä, Karbani Inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Karbani Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Comfort Suites Carlsbad
Hotelli Carlsbadissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 125 €
Hampton Inn & Suites Carlsbad
Hotelli Carlsbadissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 129 €
Home2 Suites By Hilton Carlsbad New Mexico
Hotelli Carlsbadissa
9.0
Erinomainen
Alkaen 129 €
TownePlace Suites by Marriott Carlsbad
Hotelli Carlsbadissa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 154 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella