Bethel Rental

Bethel, 679 Mayville Road44.454522,-70.804045(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Ilmainen pysäköinti
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen talo
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Bethel Rental ei ole uima-allasta.
Ei, Bethel Rental ei tarjoa kylpylää.
Ei, Bethel Rental ei salli koiria.
Kyllä, Bethel Rental tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Bethel Rental ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
West Bethel Motel
Motelli Bethelissä
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 95 €
Holidae House Bed & Breakfast
Aamiaismajoitus Bethelissä
9.8
Erinomainen
Alkaen 144 €
River View Resort
Lomakeskus Bethelissä
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 182 €
The Inn at the Rostay
Motelli Bethelissä
8.9
Erinomainen
Alkaen 118 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella