Monfort Studio

Bansko, улица „Стефан Караджа“ 5541.836414,23.480898(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Vain Aikuisille
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Terassi
Savuttomia huoneita
Hiihto/laskettelu
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Monfort Studio
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: B313ЩБPBA0
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Monfort Studio ei ole uima-allasta.
Ei, Monfort Studio ei tarjoa kylpylää.
Ei, Monfort Studio ei salli koiria.
Ei, Monfort Studio ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Monfort Studio ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Boutique Hotel Uniqato
Hotelli Banskossa
9.0
Erinomainen
Alkaen 64 €
Rahoff hotel
Hotelli Banskossa
9.4
Erinomainen
Alkaen 65 €
Martin Club Hotel
Hotelli Banskossa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 81 €
Kap House Family Hotel
Hotelli Banskossa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 44 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella