Vikendica Raković

Zlatibor, Branešci b.b.43.768596,19.698023(Näytä kartalla)
9.9
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pysäköinti
Budget
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Ilmainen pysäköinti
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen talo
Arvostelut
9.9
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Vikendica Raković ei ole uima-allasta.
Ei, Vikendica Raković ei tarjoa kylpylää.
Ei, Vikendica Raković ei salli koiria.
Kyllä, Vikendica Raković tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Vikendica Raković ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Mona Plaza Zlatibor
Hotelli Zlatiborissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 96 €
Hotel Zlatibor
Hotelli Zlatiborissa
9.3
Erinomainen
Alkaen 158 €
Konak Apartmani & SPA
Hotelli Zlatiborissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 76 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella