Hotel City Code

Zenica, Sarajevska bb44.199297,17.904463(Näytä kartalla)
9.3
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 10 11 - ke, 11 1110 11 - 11 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Yhteenveto arvosteluista
Tekoälyn laatima tiivistelmä
Hotel City Code yhdistää kätevyyden, mukavuuden ja laadun harmonisesti, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan Zenican matkailijoille. Ihanteellinen sijainti kaupungin sydämessä tarjoaa vieraille helpon pääsyn paikallisiin palveluihin, yöelämään, ostosmahdollisuuksiin ja tärkeimpiin maamerkkeihin, ja tätä parantaa entisestään paikan päällä oleva pysäköintimahdollisuus. Aamiaiselämys Hotel City Codessa on erittäin arvostettu, ja se sisältää monipuolisen ja tyydyttävän à la carte -menun, joka esittelee perinteisiä ja paikallisia ruokia miellyttävässä ravintolaympäristössä. Vaikka pitkien oleskelujen ja myöhäisten palveluaikojen osalta on pieniä huolenaiheita rajoitetuista valinnoista, ruoan runsaus ja laatu jättävät positiivisen ja kestävän vaikutuksen. Hotellin huoneet ovat tilavia, moderneja ja tyylikkäästi sisustettuja, tarjoten rauhan tyyssijan, jossa yhdistyvät mukavuus ja puhtaus. Huoneet ovat moitteettomassa kunnossa, niissä on runsaasti säilytystilaa, uudet ja hyvin varustetut kylpyhuoneet sekä erittäin mukavat sängyt, joten majoitus täyttää monenlaiset tarpeet, vaikka joskus mainitaan puutteellinen ilmanvaihto ja pistorasiat. Siisteys on ensiarvoisen tärkeää Hotel City Codessa, ja koko hotelli on pidetty moitteettoman puhtaana ja hyvin järjestettynä. Vieraat ylistävät toistuvasti tahrattomia huoneita ja yleisiä tiloja, mikä luo kutsuvan ja miellyttävän ilmapiirin, jota edelleen tukee ystävällinen ja tehokas henkilökunta. Henkilökunnan poikkeuksellinen ystävällisyys ja ammattitaito edistävät merkittävästi ikimuistoista oleskelua ja varmistavat, että jokainen vieras tuntee olonsa tervetulleeksi ja huomioiduksi saapumisesta lähtöön. Pysäköintimahdollisuudet, mukaan lukien turvalliset ja kätevät vaihtoehdot kameravalvonnalla, ovat arvostettuja huolimatta satunnaisista haasteista autotallitilan koon ja saatavuuden suhteen. Sängyt saavat ylivoimaisesti kiitosta mukavuudestaan ja puhtaudestaan, vaikka muutamat vieraat pitivät niitä liian kovana. Kaiken kaikkiaan Hotel City Code tarjoaa modernin, tyylikkään ja ylellisen 4 tähden kokemuksen, joka erottuu palvelulla, mukavuudella ja sijainnilla, mikä tekee siitä erittäin suositeltavan valinnan laadukkaaseen oleskeluun Zenicassa.
Kategoriat
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa ilmaisen yksityisen pysäköinnin. Hotellissa on myös terassi, ravintola ja baari, jotka tarjoavat mukavuutta ja vaihtoehtoja ruokailuun ja rentoutumiseen.
Neljä tähteä
Tekoälyn luomaZenicassa sijaitseva Hotel City Code on moderni hotelli, jossa on hyvin suunnitellut tilat, tyylikkäät huoneet ja poikkeuksellinen palvelu.
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Bisnes
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 23:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Huonepalvelu
Baari
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Bisneskeskus
Pesula (lisämaksu)
Kemiallinen pesu (lisämaksu)
Perhehuoneita
Silityspalvelu (lisämaksu)
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Tallelokero
Äänieristys huoneissa
Autonvuokraus
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Matkatavarasäilytys
WiFi
Allergiahuoneita
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Concierge-palvelu
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Housuprässi
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Päivittäinen siivous
Ruokatavaroiden toimitus (lisämaksu)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lasten aterioita (lisämaksu)
Pysäköintihalli
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä (lisämaksu)
Hedelmiä (lisämaksu)
Nouto lentokentältä (lisämaksu)
Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
Kahvila paikan päällä
Ulkokalusteet
Kuljetuspalvelu
Kävelykierrokset (lisämaksu)
Pyöräretket (lisämaksu)
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Pääsy avainkortilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Deluxe King -huone
Deluxe - Kahden hengen huone - Twin
Huoneisto - Oma parveke
Vieraiden arvostelut
9.3
Erinomainen
Arvostelut
Tekoälyn laatima tiivistelmä
Sijainti
Hotel City Code sijaitsee täydellisesti Zenican sydämessä, ja se saa kiitosta erinomaisesta ja keskeisestä sijainnistaan. Asiakkaat arvostavat kätevyyttä ja saavutettavuutta, kun kaupungin keskusta on vain muutaman askeleen päässä, mikä tekee paikallisten palveluiden, yöelämän ja ostosmahdollisuuksien tutkimisesta helppoa. Läheisyys tärkeimpiin maamerkkeihin, kuten Vanhaan siltaan ja yliopistoon, lisää sen vetovoimaa. Hotelli on myös helposti saavutettavissa autolla, ja se tarjoaa lisäksi kätevän pysäköinnin paikan päällä. Arvosteluissa korostetaan usein erinomaisen sijainnin, ystävällisen henkilökunnan ja mukavan majoituksen yhdistelmää, mikä tekee siitä suositun valinnan matkailijoille, jotka haluavat yöpyä aivan tapahtumien keskipisteessä.
Aamiainen
Hotelli City Code on saanut lukuisia tunnustuksia aamiaisestaan. Monet vieraat ovat korostaneet erinomaista ja monipuolista à la carte -aamiaista, johon kuuluu perinteisiä ja paikallisia ruokia, ja joka tarjoillaan pohjakerroksen ravintolassa. Aamiaisia on kuvailtu runsaiksi, herkullisiksi ja erittäin tyydyttäviksi, jotka vastaavat monenlaisiin makuihin runsailla vaihtoehdoilla. Ystävällinen henkilökunta ja ruokien laatu parantavat entisestään aamiaiskokemusta, tehden siitä muutakin kuin vain aterian, jopa kohokohdan vierailulle. Ravintolaa, jossa aamiainen tarjoillaan, pidetään myös miellyttävänä paikkana nauttia ateria tai juoma, vaikka jotkut vieraat huomauttivat, että savun läsnäolo hotellibaarin kanssa jaetun tilan vuoksi saattaisi olla vähemmän ihanteellinen. Vaikka useimmat arvostelut ovat erittäin positiivisia maun ja valikoiman suhteen, muutama mainitsi rajoitetut valinnat pidempien oleskelujen aikana ja lisämaksun kahvista. Toinen kritiikin aihe on aamiaisen myöhäinen alkamisaika klo 7.30, jonka jotkut kokivat hankalaksi. Näistä pienistä haitoista huolimatta yleinen yksimielisyys on, että aamiainen Hotel City Codessa on enemmän kuin tyydyttävä ja jättää pysyvän vaikutuksen vieraisiin.
Huoneet
Hotel City Code on ihastuttava turvapaikka matkailijoille, ja sen huoneet tekevät jatkuvasti vaikutuksen siisteydellään, moderneilla kalusteillaan ja runsaalla mukavuudellaan. Asiakkaat korostavat usein majoituksen tilavuutta ja toteavat, että huoneiden koko ylittää usein odotukset. Hotellin huoneita kuvaillaan kauniisti sisustetuiksi, ja niissä on moderni muotoilu ja tyylikkään tyylikkäät kalusteet, jotka luovat kodikkaan ja kutsuvan tunnelman. Huoneiden moitteeton kunto on toistuva teema, ja monet korostavat niiden tahrattomuutta ja siisteyttä. Raikkaat, valkoiset liinavaatteet ja pyyhkeet lisäävät raikasta ja puhdasta tunnelmaa, kun taas kylpyhuoneet saavat korkeat arvosanat siitä, että ne ovat uusia, tilavia ja hyvin varusteltuja. Suihkut mainitaan usein vaikuttavasta toimivuudestaan. Mukavuus on ensiarvoisen tärkeää Hotel City Codessa, ja monet vieraat pitävät sängyt ja huonejärjestelyt yleisesti erittäin mukavina. Vaikka ilmanvaihdon riittämättömyydestä ja rajoitetusta määrästä pistorasioita mainitaan muutamia kertoja, positiiviset näkökohdat hallitsevat arvosteluja ylivoimaisesti. Kaiken kaikkiaan hotelli yhdistää onnistuneesti estetiikan toiminnallisuuteen tarjoten vieraille modernin, valoisan ja mukavan oleskelun. Hyödyllisten mukavuuksien, kuten runsaan säilytystilan ja autotallin, lisääminen parantaa entisestään vieraskokemusta tehden Hotel City Codesta erittäin suositeltavan valinnan matkailijoille, jotka etsivät ylellisyyden, mukavuuden ja puhtauden yhdistelmää.
Vuoteet
Hotel City Code saa usein kiitosta sänkyjensä mukavuudesta, ja monet vieraat todistavat sänkyjen ja liinavaatteiden olevan erittäin mukavat ja puhtaat. Monet arvostivat uusien sänkyjen, tyynyjen ja peittojen puhtautta. Hotelli tarjoaa mukavat king-size-vuoteet ja makuuhuoneet, mikä parantaa entisestään vieraiden kokemusta. Vaikka jotkut vieraat pitivät sänkyjä liian kovana tai epämukavana, suurin osa nautti levollisista öistä erittäin mukavissa ja siisteissä majoitustiloissa. Hotellin palvelu on myös erittäin kehuttua, ja huomaavainen henkilökunta varmistaa lämpimän vastaanoton. Niille, jotka etsivät luotettavaa lepopaikkaa, Hotel City Coden panostus mukavuuteen ja puhtauteen tekee siitä vahvan vaihtoehdon.
Puhtaus
Hotelli City Code saa jatkuvasti ylistystä poikkeuksellisesta siisteydestään. Vieraat korostavat toistuvasti moitteettoman puhtaita huoneita ja kylpyhuoneita, painottaen tahratonta ympäristöä, johon sisältyvät modernit ja hyvin hoidetut tilat. Koko hotellia kuvaillaan erittäin puhtaaksi, siistiksi ja järjestelmälliseksi, ja huomio yksityiskohtiin jättää pysyvän vaikutuksen. Uudesta ja modernista sisustuksesta täydellisesti ylläpidettyihin tiloihin, hotellin siisteyttä ylistetään usein erinomaisena. Kävijät arvostavat myös ystävällistä ja tehokasta henkilökuntaa, joka edistää puhdasta ja miellyttävää ilmapiiriä. Virheettömien huoneiden, kutsuvan ympäristön ja huippuluokan palvelun yhdistelmä tekee hotelli City Codesta erinomaisen valinnan matkailijoille, jotka etsivät mukavuutta ja siisteyttä.
Henkilöstö
Hotel City Code tunnetaan erinomaisesta palvelustaan, jota sen henkilökunta tarjoaa. Lukuisat arvostelut korostavat heidän poikkeuksellista ystävällisyyttään ja reagoivuuttaan. Vieraat nostavat toistuvasti esiin henkilökunnan erinomaisen vieraanvaraisuuden ja luoman lämpimän ilmapiirin, mikä tekee vierailusta nautinnollisen heti saapumisesta lähtien. Henkilökunnan ammattitaitoa kehutaan usein, ja vastaanottovirkailijoita ja muuta henkilöstöä kuvataan avuliaiksi, joustaviksi ja kohteliaiksi. Monet vieraat kehuivat henkilökunnan pätevyyttä ja tehokasta tehtävien hoitamista, mikä edistää saumatonta kokemusta hotellissa. Henkilökunnan asennetta kuvataan upeaksi, ja heidän iloinen, ystävällinen ja kannustava luonteensa erottuvat poikkeuksellisina. Koko tiimin jatkuva ystävällisyys ja avuliaisuus tekevät selväksi, että hotellin palvelu on huippuluokkaa, luoden monille vierailijoille kodinomaisen tunnelman. Kaiken kaikkiaan positiivinen palaute korostaa hotellin sitoutumista tarjoamaan vieraanvaraisen ja ammattimaisen ympäristön, jossa henkilökunta on keskeinen osa sen viehätystä ja menestystä.
Pysäköinti
Hotel City Code tarjoaa erilaisia pysäköintivaihtoehtoja, jotka ovat saaneet positiivista palautetta vierailta. Asiakkaat arvostivat turvallisten pysäköintipaikkojen saatavuutta ja kätevyyttä, mukaan lukien ilmainen pysäköintihalli, jossa on erityisesti paikkoja moottoripyörille. Hotelli tarjoaa yksityistä, turvallista pysäköintiä autotallissa, joka on varustettu kameravalvonnalla, mikä lisää mielenrauhaa. Monet arvostelut korostavat, että pysäköinti on erittäin kätevää ja hyvin valaistua, mikä tekee siitä helposti saavutettavan asiakkaille. Jotkut asiakkaat kuitenkin huomauttivat, että autotallin tila voi olla pieni ja täynnä, ja saatavuus on rajallista matalan katon vuoksi, ja ajoittain varattuja paikkoja oli vaikea saada korkean käyttöasteen vuoksi. Kaiken kaikkiaan ilmainen pysäköintihalli, olipa se maan alla tai hotellin edessä, nähdään arvokkaana ominaisuutena. Pysäköintitilat ovat tärkeä osa hotellin tarjontaa, ja useimmat asiakkaat pitävät kokemusta yleisesti ottaen positiivisena muutamista logistisista haasteista huolimatta.
Neljä tähteä
Hotel City Code tarjoaa modernit ja hyvin suunnitellut tilat, jotka sopivat vieraille, jotka etsivät laadukasta neljän tähden kokemusta. Se tarjoaa tyylikkäitä ja mukavasti sisustettuja huoneita, joissa on ylellisiä ja moderneja yksityiskohtia, samalla kun varmistetaan siisteys koko kiinteistössä. Hotellissa on moderneja uudisrakennuksia kauniilla näköaloilla, mikä lisää sen visuaalista vetovoimaa. Vieraat usein kiittelevät huippuluokan palvelua, joka on korostettu poikkeukselliseksi. Kaiken kaikkiaan hotelli ei ainoastaan täytä, vaan usein ylittää odotukset, mikä tekee siitä erittäin suositeltavan ylelliseen ja mukavaan oleskeluun.
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel City Code ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel City Code ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hotel City Code ei salli koiria.
Kyllä, Hotel City Code tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel City Code ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Carpe Diem Boutique Hotel
Hotelli Zenicassa
8.8
Erinomainen
Alkaen 92 €
Hotel Zenica
Hotelli Zenicassa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 110 €
Hotel Dubrovnik
Hotelli Zenicassa
9.1
Erinomainen
Alkaen 99 €
Hotel Biss
Hotelli Zenicassa
9.0
Erinomainen
Alkaen 59 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella