Exclusive Seafront Suite with jacuzzi

Zavala, 129 Zavala 243.123057,16.695831(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Tekoälyn luomaTämä sviitti sijaitsee meren rannalla ja tarjoaa porealtaan.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Poreallas/poreamme
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Esteetön pysäköinti
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen huoneisto
Kahden makuuhuoneen huoneistoMajoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Exclusive Seafront Suite with jacuzzi ei ole uima-allasta.
Ei, Exclusive Seafront Suite with jacuzzi ei tarjoa kylpylää.
Ei, Exclusive Seafront Suite with jacuzzi ei salli koiria.
Kyllä, Exclusive Seafront Suite with jacuzzi tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Exclusive Seafront Suite with jacuzzi ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Skalinada
Hotelli Zavalassa
9.1
Erinomainen
Alkaen 244 €
Pansion Jakas
Aamiaismajoitus Zavalassa
9.0
Erinomainen
Alkaen 137 €
House Zaca
Vierasmaja Zavalassa
9.5
Erinomainen
Alkaen 69 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella