Hostal El Capi

Zahora, Carretera Caños de Meca Km. 1036.203789,-6.034745(Näytä kartalla)
9.1
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Budget
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Baari
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lounaspaketteja
Retkipalvelu
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Snackbaari
Aurinkoterassi
Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Suolaisen veden allas
Allasbaari
Matala pää
Viiniä/kuohuviiniä
Kahvila paikan päällä
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Aidattu uima-allas
Ranta
Palosammuttimet
Uima-allas
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Twin/Double
Kahden hengen huone - Twin/Double - Sis. lisävuoteen
Pieni kahden hengen huone - Double
Budget - Kahden hengen huone - Twin
Pieni kahden hengen huone - Double
Tietoa Hostal El Capi
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: CA/00927
Arvostelut
9.1
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Hostal El Capi:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Hostal El Capi ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hostal El Capi ei salli koiria.
Kyllä, Hostal El Capi tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hostal El Capi ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
AROHAZ Hotel & Restaurante
Hotelli Zahorassa
9.3
Erinomainen
Alkaen 78 €
Hostal Los Pinos
Vierasmaja Zahorassa
9.3
Erinomainen
Alkaen 73 €
Bungalows Puravida
Lomakeskus Zahorassa
9.3
Erinomainen
Alkaen 140 €
Finca Esmeralda
Kartano Zahorassa
9.5
Erinomainen
Alkaen 59 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella