Chez vous

Yaounde, Odza Koweit3.802442,11.524881(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Chez vous ei ole uima-allasta.
Ei, Chez vous ei tarjoa kylpylää.
Ei, Chez vous ei salli koiria.
Kyllä, Chez vous tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Chez vous ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
STAR LAND HOTEL BASTOS
Hotelli Yaoundessa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 172 €
UNITED HOTEL INTERNATIONAL
Hotelli Yaoundessa
7.7
Hyvä
Alkaen 159 €
Prodiges Hôtel
Hotelli Yaoundessa
7.9
Hyvä
Alkaen 25 €
Hotel La Falaise Yaounde
Hotelli Yaoundessa
6.8
Rated
Alkaen 111 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella