Perma Hotel

Wote, Westland Area-1.8,37.6167(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pieni
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Perma Hotel ei ole uima-allasta.
Ei, Perma Hotel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Perma Hotel ei salli koiria.
Ei, Perma Hotel ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Perma Hotel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Palm Airport Suites
Vierasmaja Syokimaussa
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella