Ferienwohnung in der Rhön

Willmars, 22 Dorfstraße50.516227,10.224613(Näytä kartalla)
9.6
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaDorfstraße 22:lla sijaitseva huoneisto tarjoaa itsepalvelumajoitusvaihtoehdon Rhönin alueella. Se tarjoaa budjettiystävällisen vaihtoehdon itsenäisyyttä etsiville matkailijoille.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
05:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Patikointi
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Palovaroittimet
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
9.6
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Ferienwohnung in der Rhön ei ole uima-allasta.
Ei, Ferienwohnung in der Rhön ei tarjoa kylpylää.
Ei, Ferienwohnung in der Rhön ei salli koiria.
Kyllä, Ferienwohnung in der Rhön tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Ferienwohnung in der Rhön ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Haus herhönspatziert
Loma-asunto Willmars
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 69 €
Schlosshotel Bad Neustadt
Hotelli Bad Neustadt an der Saale
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 150 €
Landhotel Vierjahreszeiten
Hotelli Bad Konigshofen im Grabfeld
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 146 €
Rhön Park Aktiv Resort
Hotelli Hausen
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 189 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella