Abbey View

Whitby, 54.482165,-0.62111(Näytä kartalla)
8.4
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Luksus
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Golfkenttä (3 km:n säteellä)
Puutarha
Kalastus
Internet
Pyöräilymahdollisuus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Huonetyypit
Loma-asunto
Arvostelut
8.4
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Abbey View ei ole uima-allasta.
Ei, Abbey View ei tarjoa kylpylää.
Ei, Abbey View ei salli koiria.
Kyllä, Abbey View tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Abbey View ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Dillons of Whitby
Aamiaismajoitus Whitbyssä
9.9
Erinomainen
Alkaen 146 €
Mallard Engine Shed
Huoneistot Whitbyssä
10
Erinomainen
Alkaen 242 €
Olton Hall Engine Shed
Huoneistot Whitbyssä
9.2
Erinomainen
Alkaen 230 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella