Point Break

Westward Ho, 51.042358,-4.231803(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Budget
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen loma-asunto
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Point Break ei ole uima-allasta.
Ei, Point Break ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Point Break toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Point Break tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Point Break ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Waterfront Inn
Aamiaismajoitus Westward Ho
9.0
Erinomainen
Alkaen 122 €
Braddicks Holiday Centre
Lomapuisto Westward Ho
9.0
Erinomainen
Alkaen 88 €
West Beach - Holiday Apartments
Huoneistot Westward Ho
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 76 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella