Inn At Mount Snow

West Dover, 401 Vermont Rte 10042.965935,-72.887062(Näytä kartalla)
9.5
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Tekoälyn luomaInn at Mount Snow tarjoaa läheisyyden Mount Snow'hun, mikä on etu ulkoilma-aktiviteeteista kiinnostuneille perheille. Majatalo tarjoaa intiimimmän majoituskokemuksen.
Pieni
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa kätevän sijainnin lähellä Mount Snow'ta. Inn At Mount Snow tarjoaa mukavan tukikohdan vuoren tutkimiseen ja ulkoilma-aktiviteeteista nauttimiseen.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Viisi tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Hiihto/laskettelu
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Biljardi
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Kuljetuspalvelu (maksuton)
Yhteinen lounge/TV-tila
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ulkokalusteet
Tulisija ulkona
Kuljetuspalvelu
Elokuvaillat
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
King-sviitti - Parveke
King-huone - Oma parveke
Perhehuone - Puutarhanäkymä
King-huone - Puutarhanäköala
Sviitti - Vuoristonäköala
King-huone - Vuoristonäköala
Superior - Kahden hengen huone - Twin - PuutarhanäköalaTässä ilmastoidussa kahden hengen huoneessa on taulu-tv suoratoistopalveluilla ja oma kylpyhuone. Majoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Deluxe King -huone
Kahden hengen huone - Puutarhanäkymät
Arvostelut
9.5
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Inn At Mount Snow ei ole uima-allasta.
Ei, Inn At Mount Snow ei tarjoa kylpylää.
Ei, Inn At Mount Snow ei salli koiria.
Kyllä, Inn At Mount Snow tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Inn At Mount Snow ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Deerhill Inn
Majatalo West Doverissa
9.8
Erinomainen
Alkaen 214 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella