Plein centre de Waterloo! 2

Waterloo, 3 Rue Théophile Delbar 250.716675,4.397688(Näytä kartalla)
7.7
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Palovaroittimet
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
7.7
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Plein centre de Waterloo! 2 ei ole uima-allasta.
Ei, Plein centre de Waterloo! 2 ei tarjoa kylpylää.
Ei, Plein centre de Waterloo! 2 ei salli koiria.
Ei, Plein centre de Waterloo! 2 ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Plein centre de Waterloo! 2 ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
ibis Brussels Waterloo
Hotelli Waterloossa
7.8
Hyvä
Alkaen 87 €
Le 1815
Hotelli Waterloossa
7.5
Hyvä
Alkaen 91 €
B&B prince d’Orange Waterloo
Aamiaismajoitus Waterloossa
9.6
Erinomainen
Alkaen 195 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella