Auberge de la Table Ronde

Vinon-sur-Verdon, 877 avenue de la république43.720756,5.810072(Näytä kartalla)
8.3
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
18:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Lemmikkieläimet sallittu
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Patikointi
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Aurinkoterassi
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Lasten aterioita (lisämaksu)
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Twin/Double
Arvostelut
8.3
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Auberge de la Table Ronde ei ole uima-allasta.
Ei, Auberge de la Table Ronde ei tarjoa kylpylää.
Ei, Auberge de la Table Ronde ei salli koiria.
Kyllä, Auberge de la Table Ronde tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Auberge de la Table Ronde ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Les Cavalets
Hotelli Bauduenissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 91 €
B&B HOTEL Brignoles
Hotelli Brignolesissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 50 €
Les Arbousiers Village Hôtel Provençal
Lomapuisto La Roquebrussanne
8.8
Erinomainen
Alkaen 84 €
Auberge des Salles
Hotelli Les Salles-sur-Verdon
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 113 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella