Elixír Apartman

Villany, Radnóti Miklós utca 9.45.863024,18.450388(Näytä kartalla)
9.3
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 19:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Grillausmahdollisuus
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Elixír Apartman
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: EG19023999
Arvostelut
9.3
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Elixír Apartman ei ole uima-allasta.
Ei, Elixír Apartman ei tarjoa kylpylää.
Ei, Elixír Apartman ei salli koiria.
Kyllä, Elixír Apartman tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Elixír Apartman ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Adamkó Borkert Ház
Aamiaismajoitus Villanyssä
9.4
Erinomainen
Alkaen 83 €
A Gere Hotel and Wine Spa
Hotelli Villanyssä
9.5
Erinomainen
Alkaen 215 €
Agancsos Panzió Villány
Aamiaismajoitus Villanyssä
9.2
Erinomainen
Alkaen 90 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella