Beach Surf Loft

Viana do Castelo, Avenida do Cabedelo N,º 1807, apartamento n.º 6341.683912,-8.821935(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväsu, 08 11 - ma, 09 1108 11 - 09 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
01:30 - 10:00
Tilat
Pysäköinti
Internet
Hissi
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Yksityinen ranta-alue
Rannan äärellä
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Esteetön pysäköinti
Ranta
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Beach Surf Loft
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 1348090/AL
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Beach Surf Loft ei ole uima-allasta.
Ei, Beach Surf Loft ei tarjoa kylpylää.
Ei, Beach Surf Loft ei salli koiria.
Kyllä, Beach Surf Loft tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Beach Surf Loft ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
FeelViana Sport Hotel
Hotelli Viana do Castelossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 139 €
Casa Melo Alvim - by Unlock Hotels
Hotelli Viana do Castelossa
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 61 €
Axis Viana Business & SPA Hotel
Hotelli Viana do Castelossa
8.8
Erinomainen
Alkaen 89 €
Pousada de Viana do Castelo
Hotelli Viana do Castelossa
8.9
Erinomainen
Alkaen 93 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella