Cà Rostida

Vermiglio, 58 Via Di Cortina46.300653,10.701478(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Tekoälyn luomaTämä huoneisto sopii koiran kanssa matkustaville vieraille.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTässä huoneistossa on pysäköintimahdollisuus. Sen sijainti Vermigliossa tekee siitä sopivan matkailijoille, jotka etsivät mukavuutta.
Ilmainen Wi-Fi
Tietoa Cà Rostida
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 022213-AT-014887, IT022213C2QJSU32UY
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Cà Rostida ei ole uima-allasta.
Ei, Cà Rostida ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Cà Rostida toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Cà Rostida tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Cà Rostida ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Chalet Al Foss - Adults Only
Hotelli Vermigliossa
9.4
Erinomainen
Alkaen 504 €
Albergo Alpino
Hotelli Vermigliossa
9.3
Erinomainen
Alkaen 106 €
Baita Velon
Hotelli Vermigliossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 154 €
Appartamento Silvia
Huoneistot Vermigliossa
9.2
Erinomainen
Alkaen 143 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella