Dash Forwaves Hotel

Toucheng, No. 219, Sec. 2, Qingyun Rd., 24.844468,121.805264(Näytä kartalla)
8.0
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Esteetön
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Huonepalvelu
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Pesula (lisämaksu)
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Perhehuoneita
Pelihuone
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Darts-taulu (lisämaksu)
Pyöräilymahdollisuus
Retkipalvelu
Faksi/kopiokone (lisämaksu)
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Concierge-palvelu
Myyntiautomaatti (juomia)
Myyntiautomaatti (välipaloja)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Yhteinen lounge/TV-tila
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Pääsy pyörätuolilla
WC, jossa on käsituet
Korotettu WC-istuin
Nouto lentokentältä (lisämaksu)
Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
Visuaaliset apuvälineet: pistekirjoitus
Visuaaliset apuvälineet: taktiiliset opasteet
Pääsy avainkortilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Standard - Kahden hengen huone - DoubleTässä ilmastoidussa kahden hengen huoneessa on taulu-tv suoratoistopalveluilla ja oma kylpyhuone. Majoitusyksikössä on 1 vuode.
Superior - Neljän hengen huoneTässä ilmastoidussa neljän hengen huoneessa on taulu-tv suoratoistopalveluilla ja oma kylpyhuone. Majoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Superior - Kahden hengen huone - DoubleTässä ilmastoidussa kahden hengen huoneessa on taulu-tv suoratoistopalveluilla ja oma kylpyhuone. Majoitusyksikössä on 1 vuode.
Deluxe - Kahden hengen huone - DoubleTässä ilmastoidussa kahden hengen huoneessa on taulu-tv suoratoistopalveluilla ja oma kylpyhuone. Majoitusyksikössä on yksi vuode.
Deluxe - Neljän hengen huoneTässä ilmastoidussa neljän hengen huoneessa on taulu-tv suoratoistopalveluilla ja oma kylpyhuone. Majoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Comfort - Kolmen hengen huone
Tietoa Dash Forwaves Hotel
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 宜蘭縣旅館297號
Arvostelut
8.0
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Dash Forwaves Hotel ei ole uima-allasta.
Ei, Dash Forwaves Hotel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Dash Forwaves Hotel ei salli koiria.
Kyllä, Dash Forwaves Hotel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Dash Forwaves Hotel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
山海小居
Huoneistot Tou Chengissä
9.2
Erinomainen
楓葉閣溫泉會館Hot Spring Hotel
Huoneistot Hsin-hsing
9.4
Erinomainen
Alkaen 79 €
溫潤雅靜 泉沐景舍
Huoneistot Tou Chengissä
9.2
Erinomainen
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella