VALLÉE 1900

Torfou, 7 Rue du Vieux Pont47.016367,-1.109277(Näytä kartalla)
9.4
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+3 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+3 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ulkokalusteet
Huonetyypit
Superior King -huoneTässä tilavassa kahden hengen huoneessa on ilmastointi, teen-/kahvinkeitin ja oma kylpyhuone, jossa on suihkutila ja hiustenkuivaaja. Majoitusyksikössä on yksi vuode.
Superior King -huone
King-huone - Puutarhanäköala
King-huone - Puutarhanäköala
Arvostelut
9.4
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, VALLÉE 1900 ei ole uima-allasta.
Ei, VALLÉE 1900 ei tarjoa kylpylää.
Ei, VALLÉE 1900 ei salli koiria.
Kyllä, VALLÉE 1900 tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, VALLÉE 1900 ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Gîte entièrement rénové Bord de Sèvre
Loma-asunto Torfou
9.6
Erinomainen
Alkaen 101 €
Mercure Cholet Centre
Hotelli Choletissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 107 €
ibis Cholet
Hotelli Choletissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 73 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella