Miki Hall Akabane

Tokio, 北区赤羽南1-17-10 赤羽三喜マンション35.777009,139.724597(Näytä kartalla)
7.9
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Budget
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
00:00 - 10:00
Tilat
Savuttomia huoneita
Internet
Hissi
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
WiFi koko majoituspaikassa
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Standard - Kahden hengen huone - Twin
Standard - Kahden hengen huone - Twin
Standard - Kahden hengen huone - Twin
Standard - Kahden hengen huone - Twin
Kahden hengen huone - Twin - Kylpyamme
Tietoa Miki Hall Akabane
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 23北健生環き第8号
Arvostelut
7.9
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Miki Hall Akabane ei ole uima-allasta.
Ei, Miki Hall Akabane ei tarjoa kylpylää.
Ei, Miki Hall Akabane ei salli koiria.
Ei, Miki Hall Akabane ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Miki Hall Akabane ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Chinzanso Tokyo
Hotelli Tokiossa
9.4
Erinomainen
Alkaen 221 €
Mandarin Oriental, Tokyo
Hotelli Tokiossa
9.3
Erinomainen
Alkaen 655 €
Shangri-La Tokyo
Hotelli Tokiossa
9.3
Erinomainen
Alkaen 596 €
The Capitol Hotel Tokyu
Hotelli Tokiossa
9.4
Erinomainen
Alkaen 438 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella