City Express by Marriott Tijuana Rio

Tijuana, Doctor Atl 10050 Lote 17 y 1932.524531,-117.014555(Näytä kartalla)
8.6
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Kestävyyskäytännöt
Tekoälyn luomaCity Express by Marriott Tijuana Rio on ympäristöystävällinen hotelli. He tarjoavat ympäristöystävällisiä hygieniatuotteita ja heillä on vettä säästävät suihkut ja wc:t.
Bisnes
Tekoälyn luomaCity Express by Marriott -hotellina tämä hotelli tarjoaa olennaiset liikematkailijoiden mukavuudet. Tarkempia tietoja ei ole saatavilla annetuissa tiedoissa, mutta se palvelee yleensä liikematkailijoita.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa pysäköintimahdollisuuden vierailleen, tarjoten pysäköintimahdollisuuden paikan päällä.
Esteetön
Tekoälyn luomaCity Express by Marriott Tijuana Rio tarjoaa esteettömiä hotellipalveluita ja esteettömiä reittejä yleisestä sisäänkäynnistä eri alueille. Huoneiden esteettömyys sisältää alennetut pistorasiat, vipukahvat ovissa ja alennetut ovisilmät.
Kuntosali
Tekoälyn luomaCity Express by Marriott Tijuana Rio sisältää kuntokeskuksen. Se on valikoitu palveluhotelli, jossa on kuntoilumahdollisuudet.
Yöelämä
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
13:00
Tilat
Pysäköinti
Kokous-/juhlatilat
24h-vastaanotto
Kuntokeskus
Savuttomia huoneita
Bisneskeskus
Pesula
Kemiallinen pesu
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Tallelokero
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Myyntiautomaatti (juomia)
Myyntiautomaatti (välipaloja)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonepalvelu mobiilisovelluksen kautta
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Queen-huone
Kahden hengen huone - Double - Kaksi parivuodettaMajoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Superior Queen -huone - VuodesohvaMajoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Arvostelut
8.6
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, City Express by Marriott Tijuana Rio ei ole uima-allasta.
Ei, City Express by Marriott Tijuana Rio ei tarjoa kylpylää.
Ei, City Express by Marriott Tijuana Rio ei salli koiria.
Kyllä, City Express by Marriott Tijuana Rio tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Kyllä, City Express by Marriott Tijuana Rio on kuntosali.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Pueblo Amigo Hotel Plaza y Casino
Hotelli Tijuanassa
9.3
Erinomainen
Alkaen 117 €
Baja Inn Hoteles Rio
Hotelli Tijuanassa
8.9
Erinomainen
Alkaen 190 €
Holiday Inn Tijuana Zona Rio by IHG
Hotelli Tijuanassa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 92 €
Grand Hotel Tijuana
Hotelli Tijuanassa
8.9
Erinomainen
Alkaen 113 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella