Le Clos Pierreslogis

Theil-Rabier, 10 rue des fours à pain46.05033,0.039138(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Sähköautojen EV- latauspiste
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Jooga
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 21:00
Lähtöpäivä:
09:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Leikkikenttä
Pöytätennis
Patikointi
Grillausmahdollisuus
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Sähköajoneuvojen latausasema
Ulkokalusteet
Joogatunteja
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen talo
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Le Clos Pierreslogis ei ole uima-allasta.
Ei, Le Clos Pierreslogis ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Le Clos Pierreslogis toivottaa koirat tervetulleiksi.
Ei, Le Clos Pierreslogis ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Le Clos Pierreslogis ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Le Moineau
Loma-asunto Theil-Rabier
0.0
Charente Cozy Family Winter Retreat
Loma-asunto Theil-Rabier
0.0
Domaine de Chante-Oiseau - 34 pers
Loma-asunto Theil-Rabier
0.0
Domaine De Chante-Oiseau - 28 pers
Loma-asunto Theil-Rabier
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella