The Mist Glamping

Tanah Rata, Tan's Camellia Garden4.47301,101.369895(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 11 11 - to, 12 1111 11 - 12 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Vain Aikuisille
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Grillausmahdollisuus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Huonetyypit
Teltta
Usein kysytyt kysymykset
Ei, The Mist Glamping ei ole uima-allasta.
Ei, The Mist Glamping ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, The Mist Glamping toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, The Mist Glamping tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, The Mist Glamping ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Zenith Hotel Cameron
Hotelli Tanah Ratassa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 72 €
Blue Romance 2 Cameron Highlands
Hotelli Tanah Ratassa
0.0
Alkaen 44 €
Dear Dino House
Huvilat Tanah Ratassa
7.5
Hyvä
Alkaen 26 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella