Big Dreams Hotel

Tanah Rata, no 17, Jalan Mentigi4.468531,101.375324(Näytä kartalla)
8.1
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Pieni
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa mukavat ja siistit majoitustilat hyvällä sijainnilla Tanah Ratassa. Se tarjoaa miellyttävän oleskelun matkailijoille, jotka haluavat tutustua alueeseen.
Kolme tähteä
Tekoälyn luomaTämä Tanah Ratassa sijaitseva hotelli tarjoaa mukavaa majoitusta. Se tarjoaa olennaiset mukavuudet ja kätevän sijainnin, mikä tekee siitä sopivan matkailijoille, jotka etsivät miellyttävää oleskelua.
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Huonepalvelu
24h-vastaanotto
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Autonvuokraus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Julkisen liikenteen liput
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Huonetyypit
Perhehuone
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Kolmen hengen huoneMajoitusyksikössä on 2 vuodetta.
Arvostelut
8.1
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Big Dreams Hotel ei ole uima-allasta.
Ei, Big Dreams Hotel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Big Dreams Hotel ei salli koiria.
Kyllä, Big Dreams Hotel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Big Dreams Hotel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Blue Romance 2 Cameron Highlands
Hotelli Tanah Ratassa
0.0
Alkaen 43 €
100 Oastel coLiving
Vierasmaja Tanah Ratassa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 21 €
Hillview Inn Cameron Highlands
Hotelli Tanah Ratassa
7.7
Hyvä
Alkaen 27 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella