Cát Tiên Riverside

Tan Phu, Ấp 1 nam cát tiên tân phú đồng Nai11.423052,107.430372(Näytä kartalla)
8.6
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Sähköautojen EV- latauspiste
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Sähköautojen EV- latauspiste
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
10:00 - 14:30
Lähtöpäivä:
12:00 - 13:30
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Lemmikkieläimet sallittu
Huonepalvelu
24h-vastaanotto
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Kalastus
Pesula
Kemiallinen pesu
Kampaamo/kemikaalio
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Silityspalvelu
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Valuutanvaihto
Leikkikenttä
Karaoke
Äänieristys huoneissa
Melonta
Grillausmahdollisuus
Lounaspaketteja
Autonvuokraus
Pyöräilymahdollisuus
Retkipalvelu
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Pankkiautomaatti paikan päällä
Concierge-palvelu
Viihdehenkilökunta
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Kuljetuspalvelu (maksuton)
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Housuprässi
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Lukittavia kaappeja
Päivittäinen siivous
Ruokatavaroiden toimitus
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Lasten aterioita
Lapsille sopiva buffet
Sähköajoneuvojen latausasema
Esteetön pysäköinti
Hedelmiä
Nouto lentokentältä
Kuljetus lentokentälle
Peti lemmikille
Ruokakuppi lemmikille
Kahvila paikan päällä
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Kuljetuspalvelu
Kävelykierrokset
Pyöräretket
Teemaillalliset
Happy hour
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonepalvelu mobiilisovelluksen kautta
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Bungalow - Veden äärellä
Bungalow - Veden äärellä
Bungalow - Veden äärellä
Arvostelut
8.6
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Cát Tiên Riverside ei ole uima-allasta.
Ei, Cát Tiên Riverside ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Cát Tiên Riverside toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Cát Tiên Riverside tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Cát Tiên Riverside ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Homestay Dat Viet
Aamiaismajoitus Tan Phu
9.2
Erinomainen
Alkaen 35 €
FOREST BREATH ECO-LODGE
Hotelli Tan Phu
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 19 €
River View Hotel
Maja Cat Tienissä
8.5
Erittäin hyvä
Littlefarm - Nam Cat Tien
Leiripaikka Tan Phu
6.7
Rated
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella