Rest Home

Sumy, Набережна вулиця р. Стрілки 50 850.901298,34.775907(Näytä kartalla)
7.0
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
08:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
06:00 - 11:30
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Äänieristys huoneissa
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Pääsy avaimilla
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
7.0
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Rest Home ei ole uima-allasta.
Ei, Rest Home ei tarjoa kylpylää.
Ei, Rest Home ei salli koiria.
Ei, Rest Home ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Rest Home ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Voskresensky
Hotelli Sumyssä
8.9
Erinomainen
Alkaen 33 €
Fazenda
Hotelli Sumyssä
9.1
Erinomainen
Alkaen 22 €
Optima Sumy
Hotelli Sumyssä
9.4
Erinomainen
Alkaen 33 €
Apart-Hotel LAVINA з ДЖАКУЗІ
Huoneistohotelli Sumyssä
9.6
Erinomainen
Alkaen 67 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella