Villa Linea

Stinjan, Fa?anska cesta 137a44.904443,13.828846(Näytä kartalla)
10
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Tekoälyn luomaVilla Linea tarjoaa yksityisen uima-altaan vieraille.
Ulkouima-allas
Pysäköinti
Tekoälyn luomaHuvilana se tarjoaa todennäköisesti runsaasti pysäköintitilaa vieraille, sopien niille, jotka matkustavat ajoneuvoilla.
Ilmainen Wi-Fi
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Ilmainen pysäköinti
Internet
Leikkikenttä
Grillausmahdollisuus
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Uima-allas
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen loma-asunto
Arvostelut
10
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Villa Linea:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Villa Linea ei tarjoa kylpylää.
Ei, Villa Linea ei salli koiria.
Kyllä, Villa Linea tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Villa Linea ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Apartments Villa YoYo
Huoneistot Stinjanissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 171 €
Apartment Falu
Huoneistot Stinjanissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 118 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella