The Workshop

Steep, The workshop, Farnham Road51.017151,-0.921976(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Vain Aikuisille
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Huonetyypit
Loma-asunto
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, The Workshop ei ole uima-allasta.
Ei, The Workshop ei tarjoa kylpylää.
Ei, The Workshop ei salli koiria.
Ei, The Workshop ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, The Workshop ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Poet's Cottage, Steep - Rural Location - Sleeps 6
Loma-asunto Steep
9.4
Erinomainen
Alkaen 263 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella