Casa Simi

Spoleto, Via Filippo Di Filippo 442.731086,12.730426(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Huonetyypit
Yhden makuuhuoneen huoneisto
Tietoa Casa Simi
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 054051C21A037625, IT054051C21A037625
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Casa Simi ei ole uima-allasta.
Ei, Casa Simi ei tarjoa kylpylää.
Ei, Casa Simi ei salli koiria.
Kyllä, Casa Simi tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Casa Simi ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Charleston
Hotelli Spoletossa
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 79 €
Hotel Clitunno
Hotelli Spoletossa
7.9
Hyvä
Alkaen 90 €
Albergo Villa Cristina
Hotelli Spoletossa
8.9
Erinomainen
Alkaen 96 €
Hotel San Luca
Hotelli Spoletossa
9.1
Erinomainen
Alkaen 132 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella