One Abbey Lane

Southam, 1 Abbey Lane52.250956,-1.390596(Näytä kartalla)
9.7
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
24h-vastaanotto
Puutarha
Savuttomia huoneita
Kalastus
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Melonta
Keilailu
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Minigolf
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Fitness
Pubikierrokset
Palosammuttimet
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Deluxe-huoneisto
Kahden makuuhuoneen mökki
Arvostelut
9.7
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, One Abbey Lane ei ole uima-allasta.
Ei, One Abbey Lane ei tarjoa kylpylää.
Ei, One Abbey Lane ei salli koiria.
Ei, One Abbey Lane ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, One Abbey Lane ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Merrie Lion
Hotelli Southamissa
9.5
Erinomainen
Alkaen 112 €
Pendicke Cottage, Southam
Loma-asunto Southamissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 239 €
Inspire Homes 2-Bed Sleeps 5 near Leamington & M40
Huoneistot Southamissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 144 €
Inspire Homes - Joe's Cottage
Loma-asunto Southamissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 170 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella