Apartman Rita

Slunj, 44 Podmelnica45.10704,15.57649(Näytä kartalla)
9.9
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTämä majoituspaikka tarjoaa kätevät pysäköintitilat vierailleen. Paikan päällä olevan pysäköinnin saatavuus takaa vaivattoman saapumis- ja lähtökokemuksen.
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00
Lähtöpäivä:
11:00
Arvostelut
9.9
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Apartman Rita ei ole uima-allasta.
Ei, Apartman Rita ei tarjoa kylpylää.
Ei, Apartman Rita ei salli koiria.
Kyllä, Apartman Rita tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Apartman Rita ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Apartments and Rooms Štefanac
Vierasmaja Slunjissa
9.5
Erinomainen
Alkaen 51 €
Rooms Marijana Obrovac
Vierasmaja Slunjissa
9.4
Erinomainen
Alkaen 51 €
Rooms Modrušan
Vierasmaja Slunjissa
9.4
Erinomainen
Alkaen 46 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella