Hotel Skjern

Skjern, Bredgade 5855.947868,8.492955(Näytä kartalla)
7.8
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Golf
Tekoälyn luomaHotel Skjern tarjoaa mukavan tukikohdan paikallisten golfkenttien tutkimiseen. Hotelli tarjoaa olennaiset mukavuudet ja kätevän sijainnin golfareille, jotka ovat kiinnostuneita pelaamaan Skjernin alueella.
Kestävyyskäytännöt
Tekoälyn luomaHotel Skjern on ekosertifioitu hotelli, jolla on Green Key -sertifikaatti. He ovat sitoutuneet kestävään matkailuun, minimoiden ympäristövaikutuksia aloitteilla, kuten jätteiden lajittelulla, kierrätyksellä ja kestävien raaka-aineiden käytöllä ravintolassaan.
Koiraystävällinen
Tekoälyn luomaHotel Skjern toivottaa koirat tervetulleiksi tietyissä standardihuoneissa ensimmäisessä kerroksessa pientä maksua vastaan. On tärkeää ilmoittaa hotellille etukäteen, sillä saatavuus on rajoitettu. Hotelli tarjoaa standardi- ja pieniä standardihuoneita, ja se sijaitsee kätevästi Skjernissä.
Kolme tähteä
Tekoälyn luomaKaupungin keskustassa, rautatieasemaa vastapäätä sijaitseva Hotel Skjern tarjoaa moderneja huoneita, joissa on ilmainen WiFi ja pysäköinti. Hotellissa on ravintola, baari ja tilat erilaisiin aktiviteetteihin, kuten purjelautailuun, melontaan ja patikointiin. Huoneissa on työpöytä, oleskelualue ja kaapeli-tv, mikä takaa mukavan ja kätevän oleskelun.
Huoneet poreammeella
Häämatka
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Bisnes
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 23:30
Lähtöpäivä:
07:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Kokous-/juhlatilat
Baari
Golfkenttä (3 km:n säteellä)
Terassi
Savuttomia huoneita
Kalastus
Pesula
Perhehuoneita
Silityspalvelu
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Purjelautailu
Äänieristys huoneissa
Melonta
Patikointi
Lounaspaketteja
Pyöräilymahdollisuus
Keilailu
Lämmitys
Matkatavarasäilytys
WiFi
Allergiahuoneita
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Erillinen tupakointialue
Snackbaari
Aurinkoterassi
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Yhteinen lounge/TV-tila
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä
Kahvila paikan päällä
Ulkokalusteet
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonetyypit
Comfort - Kahden hengen huone - Double
Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Kylpyamme
King-sviitti - Poreallas
Pieni kahden hengen huone - Double
Studio ‑ Oma parveke
Perhestudio
Arvostelut
7.8
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel Skjern ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel Skjern ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Hotel Skjern toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Hotel Skjern tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Hotel Skjern ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella