Victoria Princess Hotel

Side, Cennetler Mevkii 527 Sok. Antalya, Manavgat, 0733036.777029,31.403979(Näytä kartalla)
8.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 10 11 - ke, 11 1110 11 - 11 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Yöelämä
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Kuntosali
Vain Aikuisille
Neljä tähteä
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00
Lähtöpäivä:
11:30 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Baari
24h-vastaanotto
Kuntokeskus
Puutarha
Savuttomia huoneita
Pesula (lisämaksu)
Kampaamo/kemikaalio
Silityspalvelu (lisämaksu)
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Tallelokero
Valuutanvaihto
Darts-taulu
Grillausmahdollisuus (lisämaksu)
Lounaspaketteja
Retkipalvelu
Höyrysauna / turkkilainen sauna
Lämmitys
Faksi/kopiokone (lisämaksu)
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Yksityinen ranta-alue
Snackbaari
Aurinkoterassi
Ulkouima-allas (kausiluonteinen)
Myyntiautomaatti (juomia)
Yhteinen lounge/TV-tila
Ruokakauppa paikan päällä
Vain aikuisille
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Pulahdusallas
Allasbaari
Viiniä/kuohuviiniä (lisämaksu)
Ulkokalusteet
Kauneudenhoitopalvelut
Spa-/wellness-paketit
Fitness
Ranta
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Uima-allas
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Standard - Kahden hengen huone - Double
Deluxe - Kahden hengen huone - Twin/Double - Sis. pääsyn uima-altaalle
Kahden hengen huone - Double - Oma terassi
Sviitti - Puutarhanäkymä
Kahden hengen huone - Double
Kahden hengen huone - Twin/Double - Sis. pääsyn uima-altaalle
Tietoa Victoria Princess Hotel
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 2022-7-1320
Arvostelut
8.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Victoria Princess Hotel:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Victoria Princess Hotel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Victoria Princess Hotel ei salli koiria.
Kyllä, Victoria Princess Hotel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Kyllä, Victoria Princess Hotel on kuntosali.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Bellissima Hotel
Hotelli Sidessä
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 50 €
Akayda Butik Hotel
Hotelli Sidessä
8.9
Erinomainen
Alkaen 61 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella