Our Time Staycation

Si Racha, Our Time Staycation13.180006,100.969229(Näytä kartalla)
9.7
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
00:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Lemmikkieläimet sallittu
Huonepalvelu
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Karaoke
Grillausmahdollisuus (lisämaksu)
Lounaspaketteja
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Kahvila paikan päällä
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Pääsy avaimilla
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen talo
Sviitti - Puutarhanäkymä
King-huone - Puutarhanäköala
Deluxe - Kahden hengen huone - Double - Kylpyamme
Arvostelut
9.7
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Our Time Staycation ei ole uima-allasta.
Ei, Our Time Staycation ei tarjoa kylpylää.
Ei, Our Time Staycation ei salli koiria.
Kyllä, Our Time Staycation tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Our Time Staycation ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Oakwood Hotel & Residence Sri Racha
Hotelli Si Rachassa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 57 €
Novotel Marina Sriracha
Hotelli Si Rachassa
8.8
Erinomainen
Alkaen 56 €
Holiday Inn & Suites Siracha Laemchabang by IHG
Hotelli Si Rachassa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 45 €
Kantary Bay Hotel And Serviced Apartments Sriracha
Hotelli Si Rachassa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 51 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella