Casa di Nevi

Shkoder, Bulevardi Zogu I Second Floor42.059572,19.503612(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Budget
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Casa di Nevi ei ole uima-allasta.
Ei, Casa di Nevi ei tarjoa kylpylää.
Ei, Casa di Nevi ei salli koiria.
Kyllä, Casa di Nevi tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Casa di Nevi ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Shkodër Grand Hotel Europa, Affiliated by Meliá
Hotelli Shkoderissa
7.9
Hyvä
Alkaen 89 €
Rozafa Hotel
Hotelli Shkoderissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 77 €
Rose Garden Hotel
Hotelli Shkoderissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 61 €
Hotel Colosseo & Spa
Hotelli Shkoderissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 87 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella