Imperial Springs

Shiling, Imperial Springs Avenue 123.685291,113.679039(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tällä hetkellä inaktiivinen alustallamme.
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Uima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Bisnes
Pysäköinti
Esteetön
Viisi tähteä
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Imperial Springs:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: .
Ei, Imperial Springs ei tarjoa kylpylää.
Ei, Imperial Springs ei salli koiria.
Kyllä, Imperial Springs tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Imperial Springs ei ole kuntosalia.
Sijainti
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella