The Riptide Retreat

Shelton, 291 East Agate Beach Drive47.208699,-123.008409(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
10:00
Lähtöpäivä:
16:00
Tilat
Pysäköinti
Terassi
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen talo
Usein kysytyt kysymykset
Ei, The Riptide Retreat ei ole uima-allasta.
Ei, The Riptide Retreat ei tarjoa kylpylää.
Ei, The Riptide Retreat ei salli koiria.
Kyllä, The Riptide Retreat tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, The Riptide Retreat ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Waterfront at Potlatch
Motelli Shelton
9.0
Erinomainen
Alkaen 110 €
Phenomenal Sunsets Wild Orca & Private Beach
Loma-asunto Shelton
10
Erinomainen
Super 8 by Wyndham Shelton
Hotelli Shelton
6.5
Rated
Alkaen 98 €
Shelton Inn
Motelli Shelton
7.4
Hyvä
Alkaen 65 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella