Snowdon House

Shanklin, 19 Queens Road50.630627,-1.174982(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Vain Aikuisille
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Snowdon House ei ole uima-allasta.
Ei, Snowdon House ei tarjoa kylpylää.
Ei, Snowdon House ei salli koiria.
Kyllä, Snowdon House tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Snowdon House ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Luccombe Hall Hotel
Hotelli Shanklinissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 142 €
The Brunswick
Hotelli Shanklinissa
7.8
Hyvä
Alkaen 98 €
Luccombe Manor Country House Hotel
Hotelli Shanklinissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 126 €
The Cliff Hall
Vierasmaja Shanklinissa
9.3
Erinomainen
Alkaen 120 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella